KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8516598
nr 851 6598
Kolteckning
osignerad, motivets mått: 36x29
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:50:14
150 kr
200 kr
250 kr